KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 7896134
nr 789 6134
Edward Berggren
(1876-1961), Sverige
Blandteknik, Edward Berggren (1876-1961), springande yngling i vinterlandskap, monogramsignerad, motivets mått: 19x23
Utrop:
1.000 kr
Såld:
250 kr
måndag 5 november 2012
kl 19:18:45
200 kr
150 kr
Edward Berggren
Läs mer om Edward Berggren